Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności

Smocze Łodzie

Email Drukuj PDF

Otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w Zawodach Smoczych Łodzi Samorządowców.

Więcej…
 

Szkolenie w Warszawie

Email Drukuj PDF

 

We wrześniu członkowie naszego stowarzyszenia poszerzali swoją wiedzę w Warszawie, na organizowanych przez Fundację na rzecz integracji zawodowej, społecznej oraz rozwoju przedsiębiorczości VIA szkoleniach: „Zarządzanie finansami organizacji pozarządowych” oraz „Pozyskiwanie środków finansowych ze źródeł unijnych”. Mamy nadzieję, że dzięki uczestnictwu w tych szkoleniach nabyliśmy umiejętności, które już wkrótce wykorzystamy w praktyce.

 

 

Wycieczka pod Grunwald

Email Drukuj PDF

 

 

Kolejny raz SRRKO zorganizowało wycieczkę na rekonstrukcję Bitwy pod Grunwaldem. Udział w niej mogli wziąć wszyscy chętni mieszkańcy okolicznych miejscowości. Urząd Gminy udostępnił nam autokar i w sobotę 18 lipca skoro świt wyruszyliśmy pod Grunwald. Impreza zaskoczyła nas swoim rozmachem. Mimo męczącego upału, kibicowaliśmy z zapałem dzielnym wojom. Wycieczka była udana i będziemy ją długo wspominać.

 

zdjęcia Małgorzata Oszczyk

 

Szkolenie w Ciechanowie

Email Drukuj PDF

 

W dniach 25 – 26 czerwca nasze przedstawicielki uczestniczyły w zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Ciechanowie szkoleniu pt.: „Przygotowanie projektu dofinansowanego z EFS ze szczególnym uwzględnieniem pomocy publicznej”.

 

 

 

Kongres Kobiet Polskich

Email Drukuj PDF

 

20 - 21 czerwca odbył się w Warszawie Kongres Kobiet Polskich pod hasłem „Kobiety dla Polski. Polska dla kobiet”. Nie zabrakło na nim przedstawicielek Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic. Przez dwa dni uczestniczyłyśmy w panelach i warsztatach na temat sytuacji współczesnych Polek na rynku pracy, w kulturze, edukacji. Miałyśmy okazję osobiście poznać najwybitniejsze przedstawicielki świata kultury, nauki, polityki i mediów. To było niezapomniane przeżycie.

 

 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL