Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności

Szkolenie w Ciechanowie

Email Drukuj PDF

 

W dniach 25 – 26 czerwca nasze przedstawicielki uczestniczyły w zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Ciechanowie szkoleniu pt.: „Przygotowanie projektu dofinansowanego z EFS ze szczególnym uwzględnieniem pomocy publicznej”.

 

 

 

Kongres Kobiet Polskich

Email Drukuj PDF

 

20 - 21 czerwca odbył się w Warszawie Kongres Kobiet Polskich pod hasłem „Kobiety dla Polski. Polska dla kobiet”. Nie zabrakło na nim przedstawicielek Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic. Przez dwa dni uczestniczyłyśmy w panelach i warsztatach na temat sytuacji współczesnych Polek na rynku pracy, w kulturze, edukacji. Miałyśmy okazję osobiście poznać najwybitniejsze przedstawicielki świata kultury, nauki, polityki i mediów. To było niezapomniane przeżycie.

 

 

 

Szkolenie w Cieciorkach

Email Drukuj PDF

 

6 czerwca trzyosobowa delegacja Stowarzyszenia uczestniczyła w szkoleniu pt. „Miejsce i funkcja organizacji samorządowych, funkcjonowanie samorządów, istota i zasady tworzenia porozumień organizacji pozarządowych”, które odbyło się w Cieciorkach. Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych, Ruch Społeczno – Samorządowy „Nasza Metropolia” oraz Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Nowy Świat”. Temat nas bardzo zainteresował, możliwość zdobycia pieniędzy na realizację naszych planów wydała nam się nadzwyczaj atrakcyjna, ale poczuliśmy niedosyt informacji. Postanowiliśmy pogłębiać wiedzę na temat pozyskiwania funduszy przez organizacje pozarządowe. Jest to dla naszego stowarzyszenia szansa rozwoju.

 

 

 

Protest w sprawie rozbudowy drogi nr 62

Email Drukuj PDF

 

W styczniu 2009, mieszkańców naszej okolicy zaniepokoiła wiadomość, że jeden z wariantów rozbudowy drogi nr 62 przewiduje poprowadzenie jej przez teren naszej gminy.

Więcej…
 

Ku pamięci Prezydenta RP

Email Drukuj PDF

 

W sobotę 10.04.2010r o godz 8:56 w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Na pokładzie była para prezydencka, politycy, generałowie oraz załoga. Nikt spośród obecnych w samolocie nie przeżył katastrofy.

 

Ku pamięci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego żony i wszystkich ofiar.

 

 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL