Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Festiwal Truskawki 2015

Email Drukuj PDF

To już V Festiwal Truskawki...

i to już można rzec tradycja, że tak się pięknie wszystko udało. Tak samo organizatorzy, jak wystawcy i goście - wszyscy bawili się znakomicie! Moc atrakcji dla każdego i na każdym kroku. Spotkania z dostojnymi gośćmi, uczta dla melomanów, niespodzianki dla dzieci, występy, konkursy, tańce i swawole.... Doskonałą relację z całej imprezy przygotowała Pani Ilona Szulborska- zapraszamy do zapoznania się z tym obszernym opracowaniem na stronie Gminy Załuski. A ponieważ takie atrakcje kosztowały... to warto wspomnieć z wdzięcznością o wszystkich sponsorach, między innymi firmie Gaz System, których wsparcie i pomoc w organizacji była niezbędna. Podziękowanie należą się dla Wójta Romualda Woźniaka - pięknie było, wielkie brawa!

I my również mamy wkład organizacyjny... Członkowie naszego Stowarzyszenia przygotowali akcję informacyjną dla mieszkańców gminy, w temacie Funduszu Sołeckiego. Rozdaliśmy kilkaset ulotek z najważniejszymi wskazówkami jak zrealizować to ważne przedsięwzięcie w naszej Gminie.

opracowanie Małgorzata Oszczyk