Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności

Koncert Krystyny Sulżyckiej - zaproszenie

Email Drukuj PDF

Z olbrzymią przyjemnością zapraszamy Państwa w niedzielę 6 marca

do Kryształowej Sali Bankietowej Domu Gościnnego Piekarczyk na koncert zatytułowany "Życie jest miłością".

O szczegółach tego "twierdzenia", opowiedzą nam Krystyna Sulżycka i Marcin Mazurek, których mieliśmy zaszczyt oklaskiwać w Kroczewie równo dwa lata temu na koncercie zatytułowanym "Muzyczne wspomnienie o Annie German".

Artystka jest absolwentką Akademii Muzycznej w Wilnie. w Polsce mieszka i pracuje od przeszło 20 lat. Występowała przed polonią wiedeńską i londyńską śpiewając między innymi pieśni Bułata Okudżawy, Anny German, rosyjsie romanse i poezję Mariny Cwietajewej. Bierze udział w licznych festiwalach i konkursach zdobywając nagrody i wyróżnienia. W siedmiu kolejnych Ogólnopolskich Festiwalach Pieśni w Białymstoku zdobywała pierwsze miejsca lub Grand Prix z nagrodą Marszałka Sejmu RP.

Cóż dodać jeszcze ponadto, że głos przepiękny, że dusza cudna, że sama prowadzi swoje koncerty opowiadając historię śpiewanych piosenek i nawiązując tę szczególną nić porozumienia z ukochaną Publicznością... Czasem żartuje, czasem zagadki przygotuje a czasem obdaruje ludową pieśnią białoruską a capella - aż dreszcz przechodzi!

A jakby tego było mało, proszę bardzo, drugi klejnot "Kroczewskich Spotkań", artysta Teatru Wielkiego - Marcin Mazurek - utalentowany pianista, aranżer i kompozytor.

Serdecznie Zapraszamy.

 

 

Prośba o przekazanie 1% na pomoc dla Kuby z Soból

Email Drukuj PDF

http://www.zaluski.pl/pl/prosba-o-pomoc-dla-malego-mieszkanca-gminy-zaluski

Zmieniony: niedziela, 28 lutego 2016 22:16
 

Rekrutacja na bezpłatne szkolenia w naszej Gminie

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Gmina Załuski zadeklarowała udział jako Partner w projekcie szkoleniowym „Nowe umiejętności – nowe perspektywy”. Obecnie trwa kompletowanie dokumentacji do złożenia wniosku o dofinansowanie ze środków UE.

Zostaliśmy poproszeni przez koordynatora projektu o zgłaszanie do udziału w następujących grupach zajęciowych:

 

Zmieniony: niedziela, 28 lutego 2016 22:00 Więcej…
 
 

Ostatnie Pożegnanie Nieznanego Żołnierza, który poległ w 1939r.

Email Drukuj PDF

Otrzymaliśmy z Urzędu Miasta i Gminy w Zakroczymiu Zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystosciach pogrzebowych Nieznanego Żołnierza, poległego w 1939r. a którego szczątki zostały znalezione w ubiegłe lato na zakroczymskim  polu...

.To tak, jakby czas się wrócił...  jakby dał nam szansę złożyć osobiście hołd Obrońcy Naszej Ziemi, który tu zginął i przez nas zostanie pochowany.

 

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL