Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności

Szkolenie w Cieciorkach

Email Drukuj PDF

 

6 czerwca trzyosobowa delegacja Stowarzyszenia uczestniczyła w szkoleniu pt. „Miejsce i funkcja organizacji samorządowych, funkcjonowanie samorządów, istota i zasady tworzenia porozumień organizacji pozarządowych”, które odbyło się w Cieciorkach. Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych, Ruch Społeczno – Samorządowy „Nasza Metropolia” oraz Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Nowy Świat”. Temat nas bardzo zainteresował, możliwość zdobycia pieniędzy na realizację naszych planów wydała nam się nadzwyczaj atrakcyjna, ale poczuliśmy niedosyt informacji. Postanowiliśmy pogłębiać wiedzę na temat pozyskiwania funduszy przez organizacje pozarządowe. Jest to dla naszego stowarzyszenia szansa rozwoju.

 

 

 

Protest w sprawie rozbudowy drogi nr 62

Email Drukuj PDF

 

W styczniu 2009, mieszkańców naszej okolicy zaniepokoiła wiadomość, że jeden z wariantów rozbudowy drogi nr 62 przewiduje poprowadzenie jej przez teren naszej gminy.

Więcej…
 

Ku pamięci Prezydenta RP

Email Drukuj PDF

 

W sobotę 10.04.2010r o godz 8:56 w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Na pokładzie była para prezydencka, politycy, generałowie oraz załoga. Nikt spośród obecnych w samolocie nie przeżył katastrofy.

 

Ku pamięci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego żony i wszystkich ofiar.

 

 

 

Świąteczne życzenia

Email Drukuj PDF

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych,

Więcej…
 

Należymy do LGD „Przyjazne Mazowsze” w Poświętnem

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic ma od stycznia swoich przedstawicieli w działającej w Poświętnem Lokalnej Grupie Działania - Przyjazne Mazowsze.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL