Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start HISTORIA działań Stowarzyszenia 2010 Węzeł drogowy...będzie?

Węzeł drogowy...będzie?

Email Drukuj PDF

Obejrzyjcie Państwo, co się planuje w temacie "naszej przyszłości" - pod tym adresem są mapy i inne informacje, kliknij:

http://www.eurostrada.pl/content/s-7-płońsk-czosnów

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się kilku faktów, w temacie drogi krajowej Nr 7. O ile możliwe było dotrzeć do aktualnych informacji jako "amatorzy" to - istnienie węzła "Ostrzykowizna" nie jest oczywiste i może będziemy włączali się do ruchu na 7-kę dopiero na węźle "Modlin".

Takie rozwiązanie zablokuje nowe inwestycje i zdecydowanie okolica Kroczewa podupadnie w każdej dziedzinie. Odczuje to każdy mieszkaniec, nawet jeśli to będzie dłuższa w kilometrach i w czasie droga do pracy. Jeśli pozwolimy na pominięcie nas teraz - nie da się tego odbudować w przyszłości...

Jest maleńka szansa ... może poprzez wystąpienie z pismem przewodnim i listami poparcia, do Sołtysów okolicznych miejscowości, które z uwagi na lokalizację, powinny być zainteresowane protestem w sprawie węzła w Kroczewie lub Ostrzykowiźnie, ten temat jest jeszcze otwarty... ale zegar tyka.

W sprawie odwołania dotyczącego przebiegu drogi serwisowej, Zarząd po analizie faktów, odmówił zgody na wystąpienie z protestem, w imieniu mieszkańców. Decyzja o lokalizacji drogi serwisowej wzdłuż 7-ki jest naszym zdaniem najbardziej korzystnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla mieszkańców.

czułam się w obowiązku poinformowania Was, nawet jeśli jest tak późno...

z poważaniem - Małgorzata Oszczyk.

Na naszej stronie jest Forum - zapraszam do wyrażenia swoich opinii.