Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Festyn Integracyjny

Email Drukuj PDF

 

Na pożegnanie wakacji, udało się zrealizować kolejne przedsięwzięcie - Festyn Integracyjny dla mieszkańców Gminy Załuski.

Wśród atrakcji odbył się między innymi pokaz mistrzów świata z Nowego Miasta, w footbagu, czyli popularna ”zośka” i pokaz sekcji sportowej monocyklistów z Zalesia Górnego z jazdą i akrobacjami na rowerach jednokołowych. Dla maluchów było wesołe miasteczko z elektrycznymi samochodzikami, karuzela , zjeżdżalnie, trampolina i kucyki z możliwością przejażdżki. Był kiermasz rękodzieła artystycznego i stoisko promocyjne Szkoły Rodziców z Płońska i Stowarzyszenia Przeciwko Przemocy w Rodzinie z Płońska. Można było także potańczyć na wieczornej zabawie, z muzyką na żywo.

Jednak główną atrakcją całego festynu ,skupiającą uwagę wszystkich pokoleń była obecność 2 Mazowieckiej Brygady Saperów z Kazunia. Żołnierze zaprezentowali sprzęt wojskowy i zorganizowali stoisko promocyjne. Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudził pokaz tresury psów do zadań specjalnych. Z zapartym tchem obserwowali to widowisko wszyscy uczestnicy festynu.

Dziękujemy Dowódcy 2 Mazowieckiej Brygady Saperów z Kazunia, za pomoc w organizacji i udział żołnierzy, którzy uświetnili całą imprezę i nadali klimat integracji z wojskiem. Również dziękujemy druhom OSP z Kroczewa, za okazana pomoc w utrzymaniu porządku i zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom, a także Panu Wójtowi Romualdowi Woźniak, za udostępnienie placu przed gmachem Urzędu Gminy w Załuskach.


 

 

zdjęcia Małgorzata Oszczyk

 

Dim lights Embed Embed this video on your site