Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Zapraszamy na Majówkę z okazji Dnia Matki czyli kabaretowe spotkanie z Małgorzatą Duda-Kozera

Zapraszamy na Majówkę z okazji Dnia Matki czyli kabaretowe spotkanie z Małgorzatą Duda-Kozera

Email Drukuj PDF

Premiera tego fantastycznego spektaklu odbyła się 12 maja w Teatrze Rampa a zakończyła owacjami warszawskiej publiczności. Na kabaretowy koncert składają się skecze i piosenki o intrygujących tytułach:) Duda Ruda, Boska Tina z Wołomina, O Kitusiu mężu Osobistym. Przedstawi je Artystka dysponująca niezwykle mocnym głosem, posiadająca absolutny talent aktorski i umiejętność zawładnięcia publicznością. Wystarczy chwila... i zapomną Państwo, o całym świecie! Będzie tylko Ona i to, co Ona zechce pokazać... Jednym słowem zjawisko które pamięta się długo.

Małgorzata Duda-Kozera to aktorka trzech uznanych teatrów – Rampa, Studio Buffo oraz Capitol. W Teatrze RAMPA aktorka o wielu twarzach w spektaklach Perły kabaretu Mariana Hemara, Awantura o Basię, Monsters. W Studio BUFFO znana z musicali Polita, Romeo i Julia, a Teatrze CAPITOL bawiąca publiczność w komediach Klimakterium... i już oraz Klimakterium 2 czyli menopauzy szał.

Tym razem, w Dniu Matki - wszystkie role i postacie aktorka połączy w jednym czasie i na jednej scenie w Domu Gościnnym Piekarczyk… Opowie jak było "U cioci na imieninach" i o czym marzy kobieta w wieku balzakowskim, kiedy jak "Panna Andzia" ... już od rana sie pudruje, już się krząta, już nie sprząta dziś... tylko wychodzi na scenę uwolniona od garów, pralki i zmywarki w znakomitym humorze i makijażu, odnosi w życiu "Sukces"... O tym wszystkim i o tym jak "Duda czyni Cuda" będzie u nas, w czwartkowy wieczór w Sali Kryształowej.

Zapraszamy do rezerwacji biletów

Po premierowym koncercie, Goście Teatru Rampa zostali zaproszeni na lamkę szampana ... bowiem w żadnym razie nie chcieli opuścić sali teatralnej :) Zaś w foyer czekały obrazy męża Pani Małgorzaty - Krzysztofa Kozery, przydając wydarzeniu dodatkowej atrakcyjności a oglądającym przyjemności.

zdjęcia i tekst Małgorzata Oszczyk