Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Koncert Krystyny Sulżyckiej - zaproszenie

Koncert Krystyny Sulżyckiej - zaproszenie

Email Drukuj PDF

Z olbrzymią przyjemnością zapraszamy Państwa w niedzielę 6 marca

do Kryształowej Sali Bankietowej Domu Gościnnego Piekarczyk na koncert zatytułowany "Życie jest miłością".

O szczegółach tego "twierdzenia", opowiedzą nam Krystyna Sulżycka i Marcin Mazurek, których mieliśmy zaszczyt oklaskiwać w Kroczewie równo dwa lata temu na koncercie zatytułowanym "Muzyczne wspomnienie o Annie German".

Artystka jest absolwentką Akademii Muzycznej w Wilnie. w Polsce mieszka i pracuje od przeszło 20 lat. Występowała przed polonią wiedeńską i londyńską śpiewając między innymi pieśni Bułata Okudżawy, Anny German, rosyjsie romanse i poezję Mariny Cwietajewej. Bierze udział w licznych festiwalach i konkursach zdobywając nagrody i wyróżnienia. W siedmiu kolejnych Ogólnopolskich Festiwalach Pieśni w Białymstoku zdobywała pierwsze miejsca lub Grand Prix z nagrodą Marszałka Sejmu RP.

Cóż dodać jeszcze ponadto, że głos przepiękny, że dusza cudna, że sama prowadzi swoje koncerty opowiadając historię śpiewanych piosenek i nawiązując tę szczególną nić porozumienia z ukochaną Publicznością... Czasem żartuje, czasem zagadki przygotuje a czasem obdaruje ludową pieśnią białoruską a capella - aż dreszcz przechodzi!

A jakby tego było mało, proszę bardzo, drugi klejnot "Kroczewskich Spotkań", artysta Teatru Wielkiego - Marcin Mazurek - utalentowany pianista, aranżer i kompozytor.

Serdecznie Zapraszamy.