Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Węzeł w Kroczewie - zgłoś swoje stanowisko!

Węzeł w Kroczewie - zgłoś swoje stanowisko!

Email Drukuj PDF

Szablon uwag do ściągnięcia...

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, w sprawie przebudowy drogi krajowej nr.7, za niezawodne przybycie i udział w konsultacjach społecznych.

Teraz etap drugi - zgłaszamy indywidualnie wnioski, uwagi i opinie w temacie planowanego przedsięwzięcia do dnia 10 lutego w UG w Załuskach, lub do 18 lutego w GDDKiA  w Warszawie. Firma opracowująca projekt przebudowy, ma obowiązek zapoznać się z tym materiałem i ew. podjąć decyzje o wprowadzeniu korekt i zmian. Jest to istotny element procesu projektowego.

Wnioski i uwagi należy przesłać w formie pisemnej na adres:

Generalna dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oddział w Warszawie, ul. Mińska 25, 03-808 Warszawa lub faksem:22 698-60-45 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem: "Spotkanie informacyjne S7 Płońsk-Czosnów"

lub Lafrentz-Polska sp. z o.o., ul. Zbąszyńska 29, 60-359 Poznań lub faksem na nr.61-867-40-79 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem: "Spotkanie informacyjne S7 Płońsk-Czosnów"

Szanowni Państwo,

mamy możliwość zabrania głosu w tej arcyważnej sprawie! i okazję by właściwi ludzie zauważyli jak ważne są nasze argumenty. Bo to nam jest potrzebny węzeł i przyszłym pokoleniom, tu w Kroczewie!

Największą wartością jest ... Człowiek i dla jego dobra te wszystkie inwestycje i drogi. Tymczasem największa miejscowość na tym odcinku, położona po obu stronach tejże drogi krajowej nr.7 może być pozbawiona wjazdu!!! bowiem w Kroczewie nie przewidziano węzła komunikacyjnego w żadnym z 3 wariantów! Rozmywa się naszą uwagę mżonkami o rozbudowie drogi w kierunku Płocka, tymczasem włączać się do ruchu będziemy musieli dopiero w Modlinie. To wydłuży naszą drogę do pracy i zablokuje rozwój. Na naszych oczach tak się stało w Zakroczymiu- miasteczko podupadło w każdej dziedzinie... Kilka lat temu, podczas remontu mostu na Narwi, wiele firm w Nowym Dworze po prostu upadło... Teraz nawet trudno sobie wyobrazić wszystkie skutki.

Węzeł nam jest potrzebny ale jeszcze trzeba podjąć trud...
Jak w 2018r. odetną nas od drogi... na protesty będzie za późno!
Trzeba zrobić to teraz, dziś, już! (im więcej Nas napisze, tym lepiej)
Małgorzata Oszczyk

 

Relacja z przebiegu konsultacji społecznych:

1. TVP Warszawa : http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-mazowiecki/wideo/05022014/13898812

2. Towarzystwo Przyjaciół Załusk: http://przyjacielezalusk.cba.pl/?p=1203

3. Urząd Gminy w Załuskach:  http://www.zaluski.pl/pl/po-konsultacjach-spolecznych-w-sprawie-siodemki