Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Festiwal Truskawki 2013

Email Drukuj PDF

{jcomments on}

Już po raz trzeci przygotowaliśmy stoisko prezentujące Stowarzyszenie na Festiwalu Truskawki w Karolinowie. Tym razem pod naszym dachem nie promowaliśmy artystów, twórców ludowych ani też nie podejmowaliśmy Gości smakołykami. Na przekąskę mieliśmy truskawki, dla wygody krzesełka i ubrani w nowe koszulki z logo Stowarzyszenia... promowaliśmy własne działania i możliwości ngo.

Przygotowana została oferta współpracy z przedsiębiorcami ... wydrukowana na pięknym kredowym papierze, była rozdawana z zaproszeniem do rozmów i nawiązania kontaktu, dla obopólnych korzyści.  Przygotowaliśmy też narzędzie badawcze w postaci ankiety. Ankieta pt. "Organizacje pozarządowe w mojej gminie" cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wiele osób wypełniało ankietę ze słowami uznania dla pomysłu i wyrazami poparcia dla naszych działań. Niebawem opracujemy wnioski i  opublikujemy wyniki z tejże ankiety.

A sam Festiwal Truskawki... proszę Państwa, niezwykłe wydarzenie! przepiękna promocja naszego miejsca na ziemi, naszego regionalnego produktu jakim jest truskawka i fantastyczna zabawa! Zabawa dla wszystkich i to z potężnymi atrakcjami! Wielkie brawa dla naszego Wójta, Pana Romualda Woźniaka i wszystkich, którzy to wydarzenie tworzyli jako Organizatorzy i Uczestnicy.

relacja na stronie UG Załuski:http://www.zaluski.pl/pl/festiwal-truskawki-zaluski-2013-1

pokaz sztucznych ogni  https://www.youtube.com/watch?v=jK7uWSfchcQ

opracowanie i zdjęcia Małgorzata Oszczyk