Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Krynica Morska 2013

Email Drukuj PDF

{jcomments on}

Kolejna wycieczka za nami. Było pięknie, upalnie i wesoło!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za  wspaniałą atmosferę i za zaufanie. Było nam niezwykle miło słuchać pochwał i podziękowań! Jednocześnie zapewniamy, iż wszystkie prośby o kolejne wycieczki zostaną "przerobione" i ... może uda się wraz z Państwem, zrealizować te pomysły:)

A teraz zapraszamy do wspólnego zrelacjonowania wycieczki!

Każdy z Państwa może przysłać dwa lub trzy swoje najlepsze, najfajniejsze zdjęcia z Krynicy Morskiej. Będziemy je instalować w kolejności nadsyłania. Prosimy też o informację, kto jest autorem zdjęcia, aby mogło być podpisane imieniem, nazwiskiem, pseudonimem lub ... że bez autora:)

nasz adres: stowarzyszenie @kroczewo.pl  Zapraszamy:)

 

pogoda wyśmienita... ale za to trochę korków koło Elbląga...

i w tym czasie Dzieci, ktore z nami jechały, "przejęły" kontrolę nad autokarem:) Zaczęły się głośne nawoływania po każdym znaku drogowym z napisem Krynica Morska... Gdy uśpieni dorośli, już nieco zestresowani i znudzeni nie "wyglądali na drogę", dało się słyszeć np. takie uwagi: " już tylko malutką, malusieńką chwilkę i będziemy nad morzem" lub: "zobacz, już prawie, prawie dojechaliśmy, prawie":))  Kochane Dzieciaki... pocieszały nas! Dziękujemy!

2 autokary opalonych i solidnie wymęczonych Wycieczkowiczów z naszej Okolicy (112 osób) ruszają w drogę do domu:)

opracowanie i zdjęcia  M.O.