Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zawody Smoczych Łodzi

Email Drukuj PDF

Niestety... Organizatorzy odwołali kategorię Open ...

jednocześnie obiecując, że na kolejne zawody będą o nas pamiętali i przyślą zaproszenie.

Otrzymalismy też pozdrowienia od Smoków - dziękujemy:)


Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach Smoczych Łodzi.

Ta niezwykle barwna impreza odbędzie sie na przystani RKS Drukarz - Jeziorko Kamionkowskie w Parku Skaryszewskim w Warszawie- 13 maja 2012r w niedzielę. Dystans do przepłynięcia to 200m. Kompletujemy skład 2 osad mieszanych (kobiet i mężczyzn), w skład osady wchodzi 10 wioślarzy, sternik i bebniarka.

Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają bezpłatny dostep do sprzętu a Stowarzyszenie zapewni dojazd autobusem szkolnym- zapisy telefonicznie po godz.19,30 pod nr. tel 531 530 850 oraz mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Naszym Kapitanem jest Pan Adam Bronisz, doświadczony Smok z KS Spójnia Warszawa i członek naszego kroczewskiego stowarzyszenia. Udzieli nam mistrzowskiej instrukcji i poprowadzi na podium:) Udział niepełnoletnich kibiców tylko z dorosłym opiekunem.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z walki o puchar na Kanale Żerańskim: Fotorelacja z zawodów

i do obejrzenia filmiku z Mistrzostw Europy w artykule : Zostań Smokiem (z włączonymi głosnikami:))

A w Kapitańskich opowieściach możemy poczuć gorącą atmosferę rywalizacji i dowiedzieć się na przykład, kto to jest "szlakowy" :)

Obudź w sobie SMOKA i popłyń z nami po zwycięstwo!!!

Gwarantujemy mocne wrażenia, świetną zabawę i może pomysł na uprawianie oryginalnego sportu. Tu nie ma ograniczeń wiekowych, wiosłują całe rodziny:)

tekst i zdjęcia M.O.