Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Regaty na Smoczych łodziach

Email Drukuj PDF

25 września (niedziela) zapraszamy wszystkich, którzy lubią wodę, aktywny wypoczynek, sportową rywalizację i smoki do wspólnej zabawy.


 

Zawody są bezpłatne i rozpoczną się o godzinie 13:00 na przystani KS Spójnia Warszawa, ul. Modlińska 14 (wjazd od C.H. Auchan Modlińska). Dystans do przepłynięcia to tradycyjnie 200 m, które płynie się około 1 minuty. By wystartować w regatach wszystko, czego trzeba to… dobre chęci! Organizatorzy zapewniają całą resztę: łodzie, wiosła, kapoki, sterników oraz szkolenie przed startem.

 

Smocze łodzie są jedyną z niewielu dyscyplin sportowych, w których w jednej łodzi może siedzieć dziadek, ojciec i wnuczek. To wspaniałe widowisko dla kibiców: wielka łódź z bębniarzem, głową smoka na przedzie, doczepionym z tyłu ogonem i sternikiem na rufie - przyciąga wzrok ciekawskich. A któż z nas tego nie lubi....

Organizatorzy to Klub Sportowy Agape z Dzielnicy Warszawa Białołęka i KS Spójnia Warszawa. Imprezę swoim patronatem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Naszym Kapitanem jest Pan Adam Bronisz z Klubu Sportowego Spójnia. To dzięki jego zaproszeniu i instrukcjom podczas treningu mogliśmy cieszyć się na ubiegłorocznej Parafiadzie, zajmując 3 miejsce i zdobywając puchar :)

Niestety nie ma możliwości wynajęcia autobusu szkolnego a koszt wynajęcia autokaru w firmie przewozowej jest bardzo wysoki.

Zatem wszystko w Waszych rękach... liczę na spontaniczną akcję. Pomimo tych przeciwności, dojedziemy na pewno, tylko bez elementu integracji... Zapraszam wszystkich chętnych do przyłączenia się. Umawiajmy się z osobami, które wyjeżdżają własnym samochodem. Ja prowadzę listę chetnych- pasażerów, do przyłączenia się ( składka na paliwo) z osobami, dysponującymi wolnymi miejscami. Czekam na Wasze zgłoszenia:)

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 531-530-850 Małgorzata Oszczyk  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zapraszamy do obejrzenia ubiegłorocznych zmagań o puchar: Fotorelacja z zawodow Smoczych łodzi

i do obejrzenia filmiku z Mistrzostw Europy w artykule: Zostań Smokiem