Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Fotorelacja z Festynu w Kroczewie

Email Drukuj PDF

{jcomments on}

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Festynu za fantastycznę zabawę:)

część 1 fotorelacji  (kliknij)

część 2 fotorelacji  (kliknij)

część 3 fotorelacji (kliknij)

W słoneczne, niedzielne popołudnie (5.06.2011) na placu przed szkołą i na boisku, odbyła się przepiękna impreza plenerowa.

Głównym organizatorem była Rada Rodziców z Przewodniczącym p. Robertem Ziółkowskim na czele. W prace organizacyjne włączył się cały sztab ludzi. Współpracowali w tym przedsięwzięciu wszyscy Nauczyciele i Pracownicy kroczewskiej szkoły z p. Dyrektor Barbarą Łubek i Wicedyrektor p.Teresą Załęską. Oczywiście nie zabrakło Rodziców i Sympatyków szkoły, którzy poświęcili swój czas, udostępnili swoje auta, uruchomili znajomości i przygotowali do odsprzedaży wszelkiego rodzaju pyszności oraz pomagali w pracach organizacyjnych. No i oczywiście nie zabrakło  Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic:)  W naszym imieniu uczestników Festynu powitała Wiceprezes p. Ewa Urbańska, która koordynowała współpracę. W swym powitaniu, użyła pięknych słów, proponując by festyn ten nazwać "Rodzinnym", bo rzeczywiście mamy różne święta - kobiet, dziecka, matki, babci, dziadka... a Rodziny? Przecież na festyn można przyjść z Ciocią, z Bratem ... to fajna nazwa, nawet można by pokusić się o bardziej precyzyjne okreslenie: "Pierwszy Kroczewski Festyn Rodzinny" w ten sposób mielibyśmy wreszcie własną cykliczną imprezę... co Wy na to? -zapraszam do wypowiedzi na naszym "Forum" (dostępne na stronie startowej stowarzyszenia).

A na Festynie atrakcji było wiele, między innymi: pokazy ratownictwa drogowego, kiermasz książki, Planetarium, paintball, znakowanie rowerów przez Policję, przejażdżki na kucykach , quadach i starych samochodach, pokaz wozów bojowych Straży Pozarnej (OSP Nowe Wrońska), konkursy z nagrodami, aukcje atrakcyjnych eksponatów, loteria fantowa, stoiska tematyczne i wiele, wiele innych.

Wszystkim Sponsorom i Osobom współpracującym z Organizatorami Serdecznie Dziękujemy i zapraszamy do współpracy w kolejnych przedsięwzięciach.

tekst i zdjęcia Małgorzata Oszczyk