Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start
Ostatnie wiadomości

Najnowsze aktualności.Szkolenie w Warszawie

Email Drukuj PDF

 

We wrześniu członkowie naszego stowarzyszenia poszerzali swoją wiedzę w Warszawie, na organizowanych przez Fundację na rzecz integracji zawodowej, społecznej oraz rozwoju przedsiębiorczości VIA szkoleniach: „Zarządzanie finansami organizacji pozarządowych” oraz „Pozyskiwanie środków finansowych ze źródeł unijnych”. Mamy nadzieję, że dzięki uczestnictwu w tych szkoleniach nabyliśmy umiejętności, które już wkrótce wykorzystamy w praktyce.

 

 

Wycieczka pod Grunwald

Email Drukuj PDF

 

 

Kolejny raz SRRKO zorganizowało wycieczkę na rekonstrukcję Bitwy pod Grunwaldem. Udział w niej mogli wziąć wszyscy chętni mieszkańcy okolicznych miejscowości. Urząd Gminy udostępnił nam autokar i w sobotę 18 lipca skoro świt wyruszyliśmy pod Grunwald. Impreza zaskoczyła nas swoim rozmachem. Mimo męczącego upału, kibicowaliśmy z zapałem dzielnym wojom. Wycieczka była udana i będziemy ją długo wspominać.

 

zdjęcia Małgorzata Oszczyk

 

Szkolenie w Ciechanowie

Email Drukuj PDF

 

W dniach 25 – 26 czerwca nasze przedstawicielki uczestniczyły w zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Ciechanowie szkoleniu pt.: „Przygotowanie projektu dofinansowanego z EFS ze szczególnym uwzględnieniem pomocy publicznej”.

 

 

 

Kongres Kobiet Polskich

Email Drukuj PDF

 

20 - 21 czerwca odbył się w Warszawie Kongres Kobiet Polskich pod hasłem „Kobiety dla Polski. Polska dla kobiet”. Nie zabrakło na nim przedstawicielek Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kroczewa i Okolic. Przez dwa dni uczestniczyłyśmy w panelach i warsztatach na temat sytuacji współczesnych Polek na rynku pracy, w kulturze, edukacji. Miałyśmy okazję osobiście poznać najwybitniejsze przedstawicielki świata kultury, nauki, polityki i mediów. To było niezapomniane przeżycie.

 

 

 

Szkolenie w Cieciorkach

Email Drukuj PDF

 

6 czerwca trzyosobowa delegacja Stowarzyszenia uczestniczyła w szkoleniu pt. „Miejsce i funkcja organizacji samorządowych, funkcjonowanie samorządów, istota i zasady tworzenia porozumień organizacji pozarządowych”, które odbyło się w Cieciorkach. Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych, Ruch Społeczno – Samorządowy „Nasza Metropolia” oraz Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Nowy Świat”. Temat nas bardzo zainteresował, możliwość zdobycia pieniędzy na realizację naszych planów wydała nam się nadzwyczaj atrakcyjna, ale poczuliśmy niedosyt informacji. Postanowiliśmy pogłębiać wiedzę na temat pozyskiwania funduszy przez organizacje pozarządowe. Jest to dla naszego stowarzyszenia szansa rozwoju.

 

 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL